Baby's

           
Datum Speciale dienst Tijd Volwassene Volwassene/jeugd Jeugd
06-01-19   9.00 Anja van Tilburg Gemma van Bronkhorst  
13-01-19   9.00 Lydia Beijer Janet Been  
20-01-19   9.00 Sasja de Geus Laura vd Schoot  
27-01-19   9.00 Esther Bogaard Esther vd Neut  
03-02-19   9.00 Annamarie Hagoort Mellany Marchal  
10-02-19   9.00 Lydia vd Niet Anja van Tilburg  
17-02-19   9.00 Lydia Beijer Gemma van Bronkhorst  
24-02-19   9.00 Sasja de Geus Laura vd Schoot  
03-03-19   9.00 Esther Boogaard Janet Been  
10-03-19   9.00 Annamarie Hagoort Esther vd Neut  
17-03-19   9.00 Lydia vd Niet Mellany Marchal  
24-03-19   9.00 Anja van Tilburg Gemma van Bronkhorst  
31-03-19   9.00 Lydia Beijer Laura vd Schoot  
07-04-19   9.00 Sasja de Geus Esther Bogaard  
14-04-19   9.00 Annamarie Hagoort Lydia vd Niet  
21-04-19 Pasen 9.00 Esther vd Neut Janet Been Jiska Gebraad
28-04-19   9.00 Anja van Tilburg Mellany Marchal  
05-05-19   9.00 Rosanne van Wijk Gemma v Bronkhorst  
12-05-19   9.00 Lydia Beijer Laura vd Schoot  
19-05-19   9.00 Sasja de Geus Esther Bogaard  
26-05-19   9.00 Annamarie Hagoort Lydia vd Niet  
02-06-19   9.00 Esther vd Neut Janet Been  
09-06-19 Pinksteren 9.00 Anja van Tilburg Rosanne van Wijk Jasmijn van Nieuwkoop
16-06-19   9.00 Mellany Marchal Gemma van Bronkhorst  
23-06-19   9.00 Lydia Beijer Laura vd Schoot  
30-06-19   9.00 Sasja de Geus Esther Bogaard  
 
 

Peuters

 

Datum Speciale dienst Tijd Volwassene Volwassene/ Jeugd Jeugd (vanaf 12 jaar) Jeugd (vanaf 12 jaar)
06-01-19   9.00 Vivian Reijm Yvonne Braamhaar Levi Kerssen  
06-01-19   11.00 Hester Gijsbertsen Sem Gijsbertsen Nathan Boerigter  
13-01-19   9.00 Marjolein Ouwerkerk Marielle Timmer Katalin Slob  
13-01-19   11.00 Anke Bakker Elizah Blok Ruben de Rooij  
20-01-19   9.00 Gerdina van Beek Lydia Kaars Thom Borsboom  
20-01-19   11.00 Yvonne ten Seldam Chiara ten Seldam Pieter van Woerden  
27-01-19   9.00 Rita Larooij Patricia Pons Jesse Gebraad  
27-01-19 Dopen 11.00 Pity Bobas Willemien Verbeek Micha Verbeek Ilse vd Water
03-02-19   9.00 Anneke de Groot  Elize Hagoort Liz Borsboom  
03-02-19   11.00 Rachel Zuidam Jesse Verboom Zoe van Genderen  
10-02-19   9.00 Vivian Reijm Yvonne Braamhaar Anna van Groningen  
10-02-19   11.00 Ellen Muis Amber Muis Rosalie Vink  
17-02-19   9.00 Marjolein Ouwerkerk Marielle Timmer Ilse Hoogendoorn  
17-02-19   11.00 Gideon Begeer Lente Verdouw Jamila Mul  
24-02-19   9.00 Gerdina van Beek Lydia Kaars Jade Bosland  
24-02-19   11.00 Salome Moss Anke Lodder Ruth Prinsen  
03-03-19   9.00 Rita Larooij Patricia Pons Marijn Meijer  
03-03-19   11.00 Anke Bakker Elizah Blok Noa vd Broek  
10-03-19   9.00 Anneke de Groot  Elize Hagoort Miquitte Bosland  
10-03-19   11.00 Hester Gijsbertsen Titus van Beijnum Ab v Woerden  
17-03-19   9.00 Lotte Wiltink Yvonne Braamhaar Jesper Meijer  
17-03-19 Dopen 11.00 Anke Bakker Yvonne ten Seldam Chiara ten Seldam Tim Heijstek
24-03-19   9.00 Vivian Reijm Marielle Timmer Jasmijn van Nieuwkoop  
24-03-19   11.00 Pity Bobas Jiska v Vliet Joyce Prinsen  
31-03-19   9.00 Marjolein Ouwerkerk Lydia Kaars Tirza Gebraad  
31-03-19   11.00 Willemien Verbeek Micha Verbeek Bas Heijstek  
07-04-19   9.00 Gerdina van Beek Patricia Pons Katalin Slob  
07-04-19   11.00 Rachel Zuidam Elizah Blok Dieuwertje v Kerkhoven  
14-04-19   9.00 Rita Larooij Elize Hagoort Levi Kerssen  
14-04-19 Belijdenis 14.00 Ellen Muis Salome Moss Amber Muis Kyara Muis
21-04-19 Pasen 9.00 Lotte Wiltink Yvonne Braamhaar Thom Borsboom Liz Borsboom
21-04-19 Pasen 11.00 Anke Bakker Gideon Begeer Ruben de Rooij Nathan Boerigter
28-04-19   9.00 Anneke de Groot  Vivian Reijm Jesse Gebraad  
28-04-19   11.00 Hester Gijsbertsen Sem Gijsbertsen Pieter van Woerden  
05-05-19   9.00 Marjolein Ouwerkerk Marielle Timmer Anna van Groningen  
05-05-19   11.00 Yvonne ten Seldam Chiara ten Seldam Ilse vd Water  
12-05-19   9.00 Lydia Kaars Gerdina van Beek Ilse Hoogendoorn  
12-05-19 Dopen 11.00 Ellen Muis Salome Moss Kyara Muis Zoe v Genderen
19-05-19   9.00 Rita Larooij Patricia Pons Jade Bosland  
19-05-19   11.00 Pity Bobas Jesse Verboom Rosalie Vink  
26-05-19   9.00 Elize Hagoort Lotte Wiltink Marijn  Meijer  
26-05-19   11.00 Gideon Begeer Lente Verdouw Jamila Mul  
02-06-19   9.00 Vivian Reijm Yvonne Braamhaar Miquitte Bosland  
02-06-19   11.00 Hester Gijsbertsen Anke Lodder Ruth Prinsen  
09-06-19 Pinksteren 9.00 Lydia Kaars Marielle Timmer Jesper Meijer Tirza Gebraad
09-06-19   11.00 Rachel Zuidam Willemien Verbeek Micha Verbeek Noa vd Broek
16-06-19   9.00 Marjolein Ouwerkerk Anneke de Groot Jiska Gebraad  
16-06-19   11.00 Yvonne ten Seldam Chiara ten Seldam Tim Heijstek  
23-06-19   9.00 Gerdina van Beek Patricia Pons Levi Kerssen  
23-06-19   11.00 Pity Bobas Elizah Blok Jiska van Vliet  
30-06-19   9.00 Rita Larooij Elize Hagoort Katalin Slob  
30-06-19   11.00 Anke Bakker Titus van Beijnum Ab v Woerden  

 

 

Informatie en vragen: stuurgroep van de oppasdienst,   oppas@oostpoort.net

 

Deel deze pagina op:
Disclaimer | © 2014: De Oostpoort | Ontwerp en realisatie: Graficelly