Baby's

Datum speciale dienst Tijd Volwassene Volwassene/jeugd
05.01.2020   9.00 Wouke Smith Esther vd Neut
05.01.2020   11.00 Maria Labee Jiska Gebraad
12.01.2020   9.00 Marielle Timmer Lotte Wiltink
12.01.2020   11.00 Marissa vd Velde Salome Moss
19.01.2020   9.00 Rianne v Ballegooijen Lydia Beijer
19.01.2020 Dopen 11.00 Ellen Muis Kyara Muis
26.01.2020   9.00 Wendy Kersbergen Janet Been
26.01.2020   11.00 Janneke Zonnenberg Dieuwertje v Kerkhoven
02.02.2020 Avondmaal 9.00 Rebecca Schalk Anja v Tilburg
02.02.2020 Avondmaal 11.00 Marcia de Zeeuw Amber Muis
09.02.2020   9.00 Laura vd Schoot Mellany Marchal
09.02.2020 Themazondag 11.00 Kathelijne Hazenoot Jiska Gebraad
16.02.2020   9.00 Sam Faber Gemma v Bronkhorst
16.02.2020   11.00 Maria Labee Salome Moss
23.02.2020   9.00 Marjoke Franken Rosanne van Wijk
23.02.2020   11.00 Marissa vd Velde  
01.03.2020   9.00 Rienke Tramper Sasja de Geus
01.03.2020   11.00 Ellen Muis Kyara Muis
08.03.2020   9.00 Wouke Smith Lotte Wiltink
08.03.2020   11.00 Janneke Zonnenberg Amber Muis
15.03.2020   9.00 Marielle Timmer Esther vd Neut
15.03.2020 Dopen 11.00 Marcia de Zeeuw Dieuwertje v Kerkhoven
22.03.2020   9.00 Rianne v Ballegooijen Janet Been
22.03.2020   11.00 Maria Labee Jiska Gebraad
29.03.2020   9.00 Wendy Kersbergen Lydia Beijer
29.03.2020   11.00 Marissa vd Velde Salome Moss
05.04.2020   9.00 Rebecca Schalk Mellany Marchal
05.04.2020 Belijdenis 11.00 Ellen Muis Kyara Muis
12.04.2020 Pasen 9.00 Laura vd Schoot Anja van Tilburg
12.04.2020 Pasen 11.00 Janneke Zonnenberg Amber Muis
19.04.2020   9.00 Sam Faber Rosanne v Wijk
19.04.2020   11.00 Marcia de Zeeuw Dieuwertje v Kerkhoven
26.04.2020   9.00 Marjoke Franken Gemma v Bronkhorst
26.04.2020   11.00 Kathelijne Hazenoot Jiska Gebraad
03.05.2020   9.00 Rienke Tramper Lotte Wltink
03.05.2020 Dopen 11.00 Maria Labee Salome Moss
10.05.2020   9.00 Wouke Smith Sasja de Geus
10.05.2020   11.00 Marissa vd Velde  
17.05.2020   9.00 Rianne van Ballegooijen Esther vd Neut
17.05.2020   11.00 Ellen Muis Kyara Muis
21.05.2020 Hemelvaart 9.00 Wendy Kersbergen Janet Been
24.05.2020   9.00 Laura vd Schoot Mellany Marchal
24.05.2020   11.00 Janneke Zonnenberg Amber Muis
31.05.2020 Pinksteren 9.00 Rebecca Schalk Lydia Beijer
31.05.2020 Pinksteren 11.00 Marcia de Zeeuw Dieuwertje v Kerkhoven
07.06.2020   9.00 Sam Faber Anja v Tilburg
07.06.2020 Themazondag 11.00 Maria Labee Jiska Gebraad
14.06.2020   9.00 Marjoke Franken Rosanne v Wijk
14.06.2020   11.00 Marissa vd Velde Salome Moss
21.06.2020   9.00 Rienke Tramper Gemma v Bronkhorst
21.06.2020   11.00 Ellen Muis Kyara Muis
28.06.2020   9.00 Wouke Smith Lotte Wiltink
28.06.2020   11.00 Janneke Zonnenberg Amber Muis
 
 

Peuters

Datum speciale dienst Tijd Volwassene Volwassene/ Jeugd Jeugd (vanaf 12 jaar)
05.01.2020   9.00 Esther Bogaard Levi Kerssen Jesse Gebraad
05.01.2020   11.00 Anke Bakker Jamila Mul Hasse v Beijnum
12.01.2020   9.00 Vivian Reijm Thomas vd Sande Anna van Groningen
12.01.2020   11.00 Yvonne Braamhaar Tim Heijstek Noa vd Broek
19.01.2020   9.00 Elize Hagoort Thirza Franken Ilse Hoogendoorn
19.01.2020 Dopen 11.00 Pity Bobas Dianne Liefting Joyce Prinsen
26.01.2020   9.00 Gerdina v Beek Jade Bosland Jasmijn v Nieuwkoop
26.01.2020   11.00 Gideon Begeer Ab v Woerden Titus v Beijnum
02.02.2020 Avondmaal 9.00 Marleen Scheffers Thom Borsboom Miquitte Bosland
02.02.2020 Avondmaal 11.00 Hester Gijsbertsen Ruben de Rooij Bas Heijstek
09.02.2020   9.00 Marjolein Ouwerkerk Katalin Slob Bas Slob
09.02.2020 Themazondag 11.00 Anke Bakker Suze Dorrepaal Marthe Meerding
16.02.2020   9.00 Jacoline vd Sande Liz Borsboom Tirza Gebraad
16.02.2020   11.00 Yvonne Braamhaar Ilse vd Water Nathan Boerrigter
23.02.2020   9.00 Annamarie Hagoort Levi Kerssen Jesse Gebraad
23.02.2020   11.00 Pity Bobas Elizah Blok Pieter v Woerden
01.03.2020   9.00 Esther Bogaard Thomas vd Sande Anna v Groningen
01.03.2020   11.00 Dianne Liefting Lente Verdouw Jesse Verboom
08.03.2020   9.00 Vivian Reijm Thirza Franken Ilse Hoogendoorn
08.03.2020   11.00 Gideon Begeer Lois Barmentlo Josee v Spengen
15.03.2020   9.00 Elize Hagoort Jade Bosland Jasmijn v Nieuwkoop
15.03.2020 Dopen 11.00 Anke Bakker Jamila Mul Hasse v Beijnum
22.03.2020   9.00 Gerdina v Beek Thom Borsboom Miquitte Bosland
22.03.2020   11.00 Hester Gijsbertsen Tim Heijstek Noa vd Broek
29.03.2020   9.00 Annamarie Hagoort Liz Borsboom Tirza Gebraad
29.03.2020   11.00 Yvonne Braamhaar Ab v Woerden Titus v Beijnum
05.04.2020   9.00 Lydia Kaars Katalin Slob Bas Slob
05.04.2020 Belijdenis 11.00 Anke Bakker Joyce Prinsen Ruben de Rooij
12.04.2020 Pasen 9.00 Esther Bogaard Levi Kerssen Jesse Gebraad
12.04.2020 Pasen 11.00 Pity Bobas Bas Heijstek Ilse vd Water
19.04.2020   9.00 Marjolein Ouwerkerk Thomas vd Sande Ilse Hoogendoorn
19.04.2020   11.00 Dianne Liefting Suze Dorrepaal Marthe Meerding
26.04.2020   9.00 Jacoline vd Sande Thirza Franken Anna v Groningen
26.04.2020   11.00 Gideon Begeer Nathan Boerrigter Elizah Blok
03.05.2020   9.00 Vivian Reijm Jade Bosland Miquitte Bosland
03.05.2020 Dopen 11.00 Hester Gijsbertsen Pieter v Woerden Jesse Verboom
10.05.2020   9.00 Gerdina v Beek Thom Borsboom Jasmijn v Nieuwkoop
10.05.2020   11.00 Willemijn Bregman Lente Verdouw Jamila Mul
17.05.2020   9.00 Elize Hagoort Katalin Slob Bas Slob
17.05.2020   11.00 Yvonne Braamhaar Lois Barmentlo Josee v Spengen
21.05.2020 Hemelvaart 9.00 Vivian Reijm Liz Borsboom Levi Kerssen
24.05.2020   9.00 Annamarie Hagoort Jesse Gebraad Tirza Gebraad
24.05.2020   11.00 Pity Bobas Tim Heijstek Hasse v Beijnum
31.05.2020 Pinksteren 9.00 Elize Hagoort Thomas vd Sande Ilse Hoogendoorn
31.05.2020 Pinksteren 11.00 Dianne Liefting Noa vd Broek Joyce Prinsen
07.06.2020   9.00 Marleen Scheffers Thirza Franken Anna v Groningen
07.06.2020 Themazondag 11.00 Gideon Begeer Ab v Woerden Titus v Beijnum
14.06.2020   9.00 Esther Bogaard Jade Bosland Miquitte Bosland
14.06.2020   11.00 Hester Gijsbertsen Ruben de Rooij Bas Heijstek
21.06.2020   9.00 Marjolein Ouwerkerk Thom Borsboom Jasmijn v Nieuwkoop
21.06.2020   11.00 Yvonne Braamhaar Suze Dorrepaal Marthe Meerding
28.06.2020   9.00 Jacoline vd Sande Liz Borsboom Levi Kerssen
28.06.2020   11.00 Pity Bobas Ilse vd Water Nathan Boerrigter

 

Informatie en vragen: stuurgroep van de oppasdienst,   oppas@oostpoort.net

 

Deel deze pagina op:
Disclaimer | © 2014: De Oostpoort | Ontwerp en realisatie: Graficelly