Baby's

 
Datum Speciale dienst Tijd Volwassene Volwassene/jeugd
05-08-18   10.00 geen oppas  geen oppas 
12-08-18   10.00 geen oppas  geen oppas 
19-08-18   9.00 Kim Pons Sasja de Geus
19-08-18   11.00 geen oppas  geen oppas 
26-08-18   9.00 Esther Boogaard Annamarie Hagoort
26-08-18   11.00 geen oppas  geen oppas 
02-09-18   9.00 Lydia vd Niet Anja van Tilburg
02-09-18   11.00 geen oppas  geen oppas 
09-09-18   9.00 Vivian Reijm Janet Been
09-09-18 Startzondag 11.00 geen oppas  geen oppas 
16-09-18   9.00 Tonke den Best Gemma van Bronkhorst
16-09-18   11.00 geen oppas  geen oppas 
23-09-18   9.00 Lydia Beijer Kim Pons
23-09-18 Dopen 11.00 Zwanette Moss Salome Moss
30-09-18 Avondmaal 9.00 Esther Bogaard Sasja de Geus
30-09-18 Avondmaal 11.00 geen oppas  geen oppas 
07-10-18   9.00 Laura vd Schoot Esther vd Neut
07-10-18 Scholendienst 11.00 Ellen Muis Kyara Muis
14-10-18   9.00 Lydia vd Niet Anja van Tilburg
14-10-18 Jongerendienst 11.00 geen oppas  geen oppas 
21-10-18   9.00 Vivian Reijm Gemma van Brinkhorst
21-10-18   11.00 geen oppas  geen oppas 
28-10-18   9.00 Tonke den Best Janet Been
28-10-18   11.00 geen oppas  geen oppas 
04-11-18   9.00 Lydia Beijer Esther Bogaard
04-11-18   11.00 geen oppas  geen oppas 
11-11-18   9.00 Kim Pons Sasja de Geus
11-11-18   11.00 geen oppas  geen oppas 
18-11-18   9.00 Laura vd Schoot Lydia vd Niet
18-11-18   11.00 geen oppas  geen oppas 
25-11-18   9.00 Esther vd Neut Anja Tilburg
25-11-18   11.00 geen oppas  geen oppas 
02-12-18   9.00 Vivian Reijm Gemma van Bronkhorst
02-12-18 Dopen 11.00 Yvonne ten Seldam Chiara ten Seldam
09-12-18 Avondmaal 9.00 Tonke den Best Lydia Beijer
09-12-18 Avondmaal 11.00 geen oppas  geen oppas 
16-12-18   9.00 Kim Pons Janet Been
16-12-18   11.00 geen oppas  geen oppas 
23-12-18   9.00 Sasja de Geus Laura vd Schoot
23-12-18   11.00 geen oppas  geen oppas 
25-12-18 Kerst 9.00 Annamarie Hagoort Esther Bogaard
25-12-18 Kerst 11.00 Willemien Verbeek Micha Verbeek
30-12-18   9.00 Esther vd Neut Lydia vd Niet
30-12-18   11.00 geen oppas  geen oppas 
 

Peuters

 

Datum Speciale dienst Tijd Leiding Volwassene/ Jeugd Jeugd Extra jeugd
05-08-18   10.00 Gideon Begeer Tonke den Best Jiska van Vliet  
12-08-18   10.00 Willemien Verbeek Lydia Beijer Micha Verbeek  
19-08-18   9.00 Gerdina v Beek Sanderieke Verweij Marijn Meijer  
19-08-18   11.00 Hester Gijsbertsen Sem Gijsbertsen Jamila Mul  
26-08-18   9.00 Lydia Kaars Caroline Hagoort Miquitte Bosland  
26-08-18   11.00 Ellen Muis Amber Muis Ruth Prinsen  
02-09-18   9.00 Lotte Wiltink Patricia Pons Mark de Rooij  
02-09-18   11.00 Yvonne Braamhaar Jiska van Vliet Eva de Haan  
09-09-18   9.00 Elize Hagoort Anneke de Groot Jesper Meijer  
09-09-18 Startzondag 11.00 Yvonne ten Seldam Chiara ten Seldam Tim Heijstek  
16-09-18   9.00 Rita Larooij Lisa van Nieuwkoop Lucas de Rooij  
16-09-18   11.00 Rachel Zuidam Elizah Blok Joyce Prinsen  
23-09-18   9.00 Marjolein Ouwerkerk Sanderieke Verweij Jasmijn van Nieuwkoop  
23-09-18 Dopen 11.00 Gideon Begeer Anke Lodder Titus van Beijnum Ab v Woerden
30-09-18 Avondmaal 9.00 Gerdina v Beek Caroline Hagoort Tirza Gebraad  
30-09-18 Avondmaal 11.00 Willemien Verbeek Micha Verbeek Dieuwertje van Kerkhoven  
07-10-18   9.00 Lydia Kaars Patricia Pons Jiska Gebraad  
07-10-18 Scholendienst 11.00 Hester Gijsbertsen Sem Gijsbertsen Bas Heijstek  
14-10-18   9.00 Lotte Wiltink Anneke de Groot Thera Bos  
14-10-18 Jongerendienst 11.00 Yvonne Braamhaar Jiska van Vliet Nathan Boerigter  
21-10-18   9.00 Elize Hagoort Rita Larooij Jesse Gebraad  
21-10-18   11.00 Yvonne ten Seldam Chiara ten Seldam Pieter v Woerden  
28-10-18   9.00 Marjolein Ouwerkerk Lisa van Nieuwkoop Anna van Groningen  
28-10-18   11.00 Rachel Zuidam Ilse vd Water Zoe van Genderen  
04-11-18   9.00 Gerdina v Beek Sanderieke Verweij Ilse Hoogendoorn  
04-11-18   11.00 Liesbeth Nolles Salome Moss Jesse Verboom  
11-11-18   9.00 Lydia Kaars Caroline Hagoort Jade Bosland  
11-11-18   11.00 Gideon Begeer Elizah Blok Rosalie Vink  
18-11-18   9.00 Lotte Wiltink Patricia Pons Marijn Meijer  
18-11-18   11.00 Willemien Verbeek Micha Verbeek Lente Verdouw  
25-11-18   9.00 Rita Larooij Anneke de Groot Miquitte Bosland  
25-11-18   11.00 Hester Gijsbertsen Sem Gijsbertsen Jamila Mul  
02-12-18   9.00 Elize Hagoort Marjolein Ouwerkerk Mark de Rooij  
02-12-18 Dopen 11.00 Yvonne Braamhaar Anke Lodder Ruth Prinsen Eva de Haan
09-12-18 Avondmaal 9.00 Gerdina v Beek Lisa van Nieuwkoop Jesper Meijer  
09-12-18 Avondmaal 11.00 Rachel Zuidam Titus v Beijnum Ab v Woerden  
16-12-18   9.00 Lydia Kaars Sanderieke Verweij Lucas de Rooij  
16-12-18   11.00 Ellen Muis Amber Muis Kyara Muis  
23-12-18   9.00 Lotte Wiltink Caroline Hagoort Jasmijn van Nieuwkoop  
23-12-18   11.00 Annemarie vd Broek Noa vd Broek Tim Heijstek  
25-12-18 Kerst 9.00 Rita Larooij Patricia Pons Tirza Gebraad Jiska Gebraad
25-12-18 Kerst 11.00 Gideon Begeer Jiska van Vliet Joyce Prinsen Bas Heijstek
30-12-18   9.00 Elize Hagoort Anneke de Groot Thera Bos  
30-12-18   11.00 Annamarie Hagoort Salome Moss Dieuwertje van Kerkhoven  

 

 

 

 

 

Informatie en vragen: stuurgroep van de oppasdienst,   oppas@oostpoort.net

 

Deel deze pagina op:
Disclaimer | © 2014: De Oostpoort | Ontwerp en realisatie: Graficelly