Wie is Wie..

Predikant:


ds.J.(Tanno) Verboom, contactgegevens

 

 

 

 

 

Voorzitter kerkenraad:


Gerard de Jong, Jaap Edenlaan 34, 2807 BS Gouda

tel: 0182-517085

email:  Gerard.deJong@oostpoort.net

 

 

 

Scriba:


Djoeki van Woerden-Kerssen,Van Dethstraat 26, 2807 RS, Gouda,

tel.0182-549484

email: scriba@oostpoort.net

 

 

 

 

Blokouderlingen:


Jan Prinsen

email:  Jan.Prinsen@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

Anke Huisman- Mak 

email:  Anke.Huisman@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Ada Hartog

email:  Ada.Hartog@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Anke Meerding

email:  Anke.Meerding@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

Jaap van Beijnum

email:  Jaap.vanBeijnum@oostpoort.net

 

 

 

 

 

Wim de Wit

email:  Wim.deWit@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Hilde Roosendaal

email:  Hilde.Roosendaal@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Jeugdouderlingen:


 

Erwin Borgmeier

email:  Erwin.Borgmeier@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arjan van de watering

email:  Arjan.vandeWatering@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Paula Schouls

email:   paula@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Anouk Groenenboom

email:   anouk@oospoort.net

 

 

 

 

 

Ouderling vorming & toerusting:


Elise Schipper

email:  Elise.Schipper@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Ouderling communicatie:


Martijn van der Wind,

email: communicatie@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

Diakenen:


Marina de Koster

email:  Marina.deKoster@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

Marien Zonnenberg

email:  Marien.Zonnenberg@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Anneke van de water

email:  Anneke.vandeWater@oostpoort.net

 

Anke van der Heijden

email:  Anke.vanderHeijden@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

Fred Verdouw

email:  Fred.Verdouw@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

Joop Begeer

email:  Joop.Begeer@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Ouderlingen Kerkrentmeester:


Marcel van de Broek 

email:  Marcel.vandeBroek@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan Willem Oosterom

email:  JanWillem.Oosterom@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Hans Hilgers

email:  Hans.Hilgers@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Pim Zoeteweij

email:  Pim.Zoeteweij@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

Peter van Nieuwkoop

email:  Peter.vanNieuwkoop@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

Penningmeester van de wijkkas:


email: penningmeester@oostpoort.net

 

bankrekeningnummer: 635802457 tnv wwijkkas wijkgem. De Oostpoort

 

 

Deel deze pagina op:
Disclaimer | © 2014: De Oostpoort | Ontwerp en realisatie: Graficelly