Wie is Wie..

Predikant:


ds.J.(Tanno) Verboom, contactgegevens

 

 

 

 

 

Voorzitter kerkenraad:


Peter van Nieuwkoop

e-mail:  peter@oostpoort.net

 

 

 

 

 

Scriba:


Djoeki van Woerden

e-mail: scriba@oostpoort.net

 

 

 

 

Ouderlingen:


Jan Prinsen

Blokouderling

e-mail:   jan@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Anke Huisman

Voorzitter Algemene Kerkenraad

e-mail:  Anke.huisman@oostpoort.net 

 

 

 

 

 

 

Ada Hartog

Ouderling Zorgcentrum Hanepraij

e-mail:  Ada@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Angelique de Gier

Blokouderling

e-mail:  Angelique@oostpoort.net

 

 

 

 

 

Jaap van Beijnum

Blokouderling / ouderling gebed

e-mail:  Jaap@oostpoort.net

 

 

 

 

 

Wim de Wit

Blokouderling

e-mail:  Wim@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Hilde Roosendaal

Blokouderling

e-mail:  Hilde@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Tilly Graafland

Blokouderling

e-mail:   Tilly@oostpoort.net

 

 

 

 

Jeugdouderlingen:


 

Erwin Borgmeier

e-mail:   Erwin@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

Arjan van de watering

e-mail:  Arjan@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Paula Schouls

e-mail:   paula@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Anouk Both

e-mail:   anouk@oospoort.net

 

 

 

 

 

Ouderling vorming & toerusting:


Elise Schipper

e-mail:  Elise@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Ouderling communicatie:


Martijn van der Wind

e-mail: communicatie@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

Diakenen:


Marina de Koster

Cluster Werelddiakonaat

e-mail:  Marina@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

Joram Bakker

Jeugddiaken

e-mail:  joram@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

Anneke van de Water

Cluster Ouderen en Welzijn

e-mail:   Anneke.vandeWater@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

Anke van der Heijden

Cluster Rijkdom en Armoede

e-mail:  Anke.vanderHeijden@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

Joop Begeer

Cluster Rijkdom en Armoede

e-mail:  Joop@oostpoort.net

 

 

 

 

 

Ouderlingen Kerkrentmeester:


Marcel van de Broek 

Onderhoudscommissie

e-mail:  Marcel@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan Willem Oosterom

Exploitatiecommissie

e-mail:  Jan-willem@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Hans Hilgers

Synode, kerkelijk archivaris

e-mail:  Hans.Hilgers@oostpoort.net

 

 

 

 

 

 

 

 

George de Soeten

Voorzitter College van Kerkrentmeesters

e-mail:  George@oostpoort.net

 

 

 

 

 

Penningmeester van de wijkkas:


email: penningmeester@oostpoort.net

 

bankrekeningnummer: 635802457 tnv wwijkkas wijkgem. De Oostpoort

 

 

Deel deze pagina op:
Disclaimer | © 2014: De Oostpoort | Ontwerp en realisatie: Graficelly